stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko w tyle, aczkolwiek gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy handlowcy są w stanie przedstawić polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokich lotów materiały. Gdzie pojawił się przeszkoda klientów? Brak dostatecznych kompetencji projektantów czy ludzie są za bardzo wymagający w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Ludzie widząc że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, albo innej części garderoby ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok plotki i dajmy szansę tutejszym producentom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety