slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia przedstawiające stereotypową damę? Ja znam: milość, rodzina i wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Czego pragną panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój oddanego kochanka. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną troski, zaangażowania w uczuciach, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym żeby obecny kochanek czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom także kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić wymaganiom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, aby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna