producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby złotnicze platerowane, albo też złote? Jakie z nich nabywamy częściej? Ten spór trwa już nie krótko na świecie. Teraz postaramy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Choć zagadnienie nie będzie to aż tak łatwe jak się wydaje. Oba rodzaje biżuterii mają ukryte minusy choć i liczące się zalety użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj robi się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie jest sporo droższa. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy metali. Jest zdecydowanie dostojniejsza i właśnie z tego powodu regularnie wybierają ją klienci bogatsi. Również ważne jest miejsce jej sprzedaży, zazwyczaj pozostają to sklepy z biżuterią. Jest odpowiedni pokazana w oświetlonych, gablotach. W czasie jej zakupu często zainkasujemy śliczne szkatułkę. W złotniczym punkcie obsługa na pewno będzie milsza oraz lepiej wykwalifikowana. Biżuteria prawdziwe o czym także nie należy nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj robiona ze mieszanek zwykłych metali i powleka się ją nieznaczną kożuchem złota. Te wyroby raczej po czasie tracą swój wygląd i ludzie pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to jak najbardziej niewielka cena produkcji. Ze smutkiem uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często biżuteria z zawartością niklu. Co najistotniejsze modele takiej biżuterii są wybitnie piękne ze względu na stop, po prostu zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku bardzo często składają się z 2 elementów – naszyjnika i bransoletki.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje precyzyjniej zrobiona i nie wywołuje reakcji skórnych. Jednak jest zdecydowanie więcej warta, ale także nie ściera się aż tak szybko jak sztuczna. Z kolei kolekcje biżuterii sztucznej pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Który gatunek jest lepszy? Naszym zdaniem są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow