bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby Złotnicze jest to określenie bardzo szerokie. W jaki sposób da się je pogrupować? Oczywiście biorąc pod uwagę surowiec, z jakiego pozostają wykonane oraz które dodatki wykorzystano. Teraz tymczasem sporządzimy podział typologiczną produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku są ubóstwiane od lat, zarówno poprzez płeć piękną jak i panów. Niewielka zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj umieszczona na szyi to esencja damskiego uroku.
Kolczyki jest kolejny typ kobiecych wyrobów z rodzinny biżuterii. Z reguły produkuje się je ze srebra. Odróżniamy kilka typów zapięć, na przykład „Klasyczny”. To one pozostają najpopularniejsze patrząc globalnie zbranży złotniczej.
Pierścienie od wieków ozdabiają także damską rękę. Są takie zwykłe, ale też wzory z diamentami. Zazwyczaj posiadają określoną symbolikę.
Bransolety są to delikatne łańcuszki, które kobiety z reguły noszą na rękę, jednak od pewnego czasu również na nogę, w ostatnich czasach stało się to bardzo modne
Beadsy to typ, jaki wszedł do naszego kraju ze stylowych Włoch. Korale nasuwane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletkę z zapięciem. Z uwagi na fakt, że są one pojawiają się w nieliczonej kombinacji typów praktycznie każda bransoletka pozostaje inna.
Na rynku istnieje także wersja wywodząca się w Stanach zjednoczonych. W której charmsy są podwieszane do łańcuszkowej bransoletki za pomocą niedużego karabinka. Dostały one miano charmsy.
Obrączki ślubne – należą do rodziny pierścionków. W ostatnim czasie drastycznie zyskały popularności. Zakochani marzą posiadać wzory oryginalne i głęboką sentencją.
Zegarki naręczne – tutaj prezentowana ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Bardzo często noszona i przez facetów. Decydujący jest nie wyłącznie metal, ale i wkład.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę dużo. Jeśli już dokonujemy wyboru nierzadko warto poszukać małą firmę złotniczą. Produkty będą niebagatelnie przedniejszej jakości, ponadto także trochę w niższej cenie.

biżuteria 2020